O nas

Firma Toplan pomaga klientom indywidualnym, firmom, instytucjom publicznym oraz rolnikom w przygotowaniu inwestycji mającej na celu zredukowanie rachunków za prąd dzięki odnawialnym źródłom energii.

Indywidualne oferty

Produkty najwyższej klasy

Serwis oraz wsparcie

L1150032

Naszym celem jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań, a także budowanie długoterminowych relacji z klientami.

Zaufanie zdobywamy poprzez wywiązywanie się z obietnic. Partnerskie i uczciwe relacje z klientami są filarami naszego podejścia do biznesu.

Wierzymy, że w każdej sytuacji należy szukać rozwiązań korzystnych dla obu stron, dlatego nie stosujemy sztywnych zasad współpracy, lecz dopasowujemy je do potrzeb klienta i naszych możliwości. Podejmując się dostarczenia rozwiązań, gwarantujemy przy tym, że dysponujemy odpowiednimi kompetencjami oraz wiedzą, aby solidnie i terminowo zrealizować kontrakty. Nasze wsparcie nie kończy się w momencie sprzedaży – partner i klient zawsze może na nas liczyć.

Posiadamy zespół profesjonalnie przygotowanych doradców ds. fotowoltaiki. Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży. Posiadamy ekipy montażowe z wieloletnim doświadczeniem. Wspieramy współpracowników odpowiednimi szkoleniami oraz wdrożyliśmy dla nich program lojalnościowy.

Bazujemy na produktach premium – polska jakość i gwarancja, tym się kierujemy. Jesteśmy partnerem polskiej firmy SELFA, działającej w branży ponad 80 lat, tym samym wspieramy polskie przedsiębiorstwa. Jako pierwsi tworzą moduły przystosowane do polskich warunków atmosferycznych, które gwałtownie ulegają zmianie. Trwałość oraz niezawodność realizowanych inwestycji jest dla nas priorytetem i przykładamy do tego tak wielką wagę.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego Showroomu w Poznaniu przy ul. Górna Wilda 89/2. Jest to miejsce, w którym można:
  • spotkać się z klientem i spokojnie w przytulnej atmosferze z nim porozmawiać o jego potrzebach,
  • pokazać klientowi moduł fotowoltaiczny z bliska, zamontowane na różnym poszyciu dachowym,
  • pokazać klientowi falowniki,
  • przedstawić indywidualną ofertę i bez presji przekonać klienta do realizacji inwestycji,
  • obejrzeć realizację montażu instalacji, sprawdzić aplikację uzysku energii oraz bezpłatnie otrzymać wizualizację projektu.

Świadczymy usługi kompleksowo, a ceny naszych usług wahają się w granicach 4-5 tys. zł za 1 kWp.

Zapytaj o bezpłatną wycenę, jeśli sam myślisz o założeniu instalacji. Przyjedziemy, spotkamy się, przeprowadzimy doradztwo oraz wykonamy bezpłatny audyt energetyczny.

Sprawdź ofertę na fotowoltaikę lub pompę ciepła

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia naszych propozycji oraz doboru najlepszej ofety.